ABB ACS580-01-106A-4: High-Performance Variable Frequency Drive for Industrial Automation
In stock
Rated Input Voltage:380Vac-480Vac (3-phase / 3P)
Rated Current:106A (nom.; 480Vac)
Rated Power:106HP (LD Light Duty; 480Vac)