ABB BVC1HRD010502P – Precision Servo Driver for Industrial Automation
In stock
Control Protocol:EtherCAT
Power Rating:1050W
Operating Voltage:24V DC
Current Capacity:50A peak
Communication Interface:USB
Dimensions (WxHxD):100mm x 100mm x 100mm