ABB FS225R17KE3/AGDR-71C Industrial IGBT Module
In stock
Operating Voltage:DC 600V
Maximum Current:225A @ DC 600V
Switching Frequency:10 kHz
Insulation Resistance:≥ 10 MΩ
Thermal Resistance:≤ 1.0 °C/W