ABB HIEE300936R0101 PCB Circuit Board, Advanced Industrial Control Module
In stock
Product Model:HIEE300936R0101
Brand:ABB
Type:PCB Circuit Board
Material:High-grade copper-clad laminate
Operating Temperature:-40°C to +85°C
Max Operating Voltage:500VDC
Current Rating:10A
Certifications:[“UL, CE, ISO 9001”]
Dimensions:152mm x 101mm x 4mm