ebm W2S130-AA01-16 – High-Efficiency Industrial Blower Module
In stock
Manufacturer:ebm-papst
Model:W2S130-AA01-16
Type:High-Performance Fan Module
Airflow Capacity:1600 m³/h
Voltage Range:230V AC
Power Consumption:35W
Speed Control:Variable Speed Control
Noise Level:<25 dB(A)
Dimensions:L 130mm x W 130mm x H 50mm