Fanuc A06B-6096-H105 GE: Precision Control Module for Advanced Manufacturing Solutions
In stock
Operating Voltage:AC 220V
Motor Type:High-Power Servo
Nominal Torque:105 Nm
Maximum Speed:6000 RPM
Motor Frame Size:105mm
Resolution:512 pulses per revolution
Input Current:15A
Output Current:30A