Festo DGPL-32-120-PPV-A-GF-B 175135: Precision Linear Drive for Advanced Automation Solutions
In stock
Stroke Length:120 mm
Piston Diameter:32 mm
Actuation Mode:PPV-A
Drive Type:GF-B
Rated Force:100 N
Rated Speed:1000 mm/s
Operating Pressure Range:2 to 10 bar