Fuji Automation RYB500S3-VBC Control Module, High Performance for Industrial Applications
In stock
Operating Voltage:DC 24V
Current Rating:5A
Operating Temperature Range:-20°C to +60°C
Communication Protocol:EtherCAT
Response Time:≤ 1ms
Load Capacity:Up to 500W