GE DS200PCCAG10ACB: Advanced Turbine Control DC Power Connect Board
In stock
Functional Product Number:DS200PCCAG10ACB
Application:Turbine Control Systems
Power Handling Capacity:200 A
Operating Voltage Range:DC 12V to 60V
Dimensions:178 x 104 x 51mm