GE FANUC IC200MDD843 – Discrete Mixed Module, Advanced Control Solutions
In stock
Operating Voltage:DC 24V
Power Consumption:≤ 3W
Input Current:≤ 20mA
Output Current:≤ 20mA
Operating Temperature Range:-20°C to +60°C