Phoenix QUINT Power Supply – 100-240AC / 24DC / 20A
In stock
Input Voltage Range:100-240V AC
Output Voltage:24V DC
Output Current:20A
Power Rating:480W
Operating Temperature:-20°C to +70°C
Protection Level:IP20
Dimensions (L x W x H):100mm x 80mm x 40mm
Weight:0.5kg
Phoenix QUINT-PS-100-240AC / 24DC / 20
    Customers reviews
    There are no reviews yet.
    Be the first to review “Phoenix QUINT Power Supply – 100-240AC / 24DC / 20A”