REXROTH HDS05.2-W300N-HS23-01-FW Industrial Control Module
In stock
Module Type:Industrial Control Module
Brand:REXROTH
Model:HDS05.2-W300N-HS23-01-FW
Power Supply:24V DC
Rated Current:Up to 300A
Communication Interfaces:Ethernet, PROFIBUS, CANopen
Environmental Protection Rating:IP65
Weight:3.5 kg
Dimensions:200mm x 150mm x 100mm