Manufacturer:REXROTH
Model Number:MAC93H-2-GS-4C/110-A-0/W1520/S01
Module Category:Industrial Control Module
Operation Voltage:110V
Current Rating:4C
Frequency:2-GS
Protection Class:IP65
Operating Temperature Range:-20°C to +60°C
Weight:2.5kg
Dimensions:200mm x 150mm x 50mm