Schneider LXM15LD17N4 Servo Drive – Advanced Industrial Control Module
In stock
Operating Voltage:AC 208/480 V
Power Range:1.5 kW
Communication Interface:Ethernet/IP, Profinet
Output Current:20 A
Resolution:13 bits
Speed Range:0.001 to 10000 rpm
Torque Range:5 Nm