Siemens 6FX5002-2EQ10-1AK0 – Industrial Control Module
In stock
Operating Voltage:DC 24V
Output Current:10A
Switching Frequency:10 kHz
Protection Class:IP20
Operating Temperature:-25°C to +60°C