Siemens Robicon Cell Control Board A1A460E25.13T – Advanced Automation Solutions
In stock
Operating Voltage:230V AC
Current Rating:25A
Control Protocol:Profinet, Ethernet/IP
Communication Interface:USB, RS485
Cooling Method:Air Cooling
Size:Compact, 125mm x 100mm x 70mm