ZX1101-K35LZF-Q – Industrial Module
In stock
Working Pressure:0.2 to 0.8 MPa
Bore Diameter:35 mm
Stroke Length:100 mm
Speed at Full Load:0.05 m/s
Output Torque:35 Nm
Repeatability:±0.01 mm
Temperature Range:-20°C to +60°C