ABB 1SAP240100R0001 Digital I/O Module for S500 Series
In stock
Model Number:1SAP240100R0001
Category:Digital Input/Output Module
Type:DC532
Operating Voltage:24V DC
Current Capacity:250mA per channel
Number of Channels:16
Communication Interface:S500 Compatible
Dimensions:80mm x 90mm x 20mm