GJR2393100R1200 – ABB Module
In stock
Communication Protocol:Profibus DP
Communication Speed:Up to 12 Mbps
Power Consumption:Less than 5 Watts
Operating Temperature Range:-20°C to +70°C
Dimensions (WxHxD):50mm x 100mm x 20mm