In stock
Operating Voltage:AC 230 V
Output Current:150 A
Communication Protocol:Modbus RTU
Input Range:4-20 mA
Environmental Conditions:Temperature: -25°C to +60°C, Humidity: 5% to 95% RH non-condensing
Dimensions:170 mm x 100 mm x 20 mm