YL281001-BK – Industrial Module
In stock
Operating Temperature Range:-20°C to +85°C
Power Consumption:10W
Communication Protocol Support:EtherCAT, CANopen
Max Output Current:20A
Input Voltage:DC 24V
Dimensions (WxHxD):120mm x 100mm x 40mm