KJ3002X1-BG2 – EMERSON Module
In stock
Series:DeltaV
Product Type:Digital Input/Output Module
LocalBus Power Rating:12 VDC at 150 mA
Bussed Field Power Rating:24 VDC at 300 mA
Field Circuit Rating:24 VDC at 32 mA