Fanuc A20B-1007-0680/01A Board for GE Automation
In stock
Board Type:Industrial Control Module
Model:A20B-1007-0680/01A
Brand:Fanuc
Series:GE Compatible
Memory Capacity:1MB SRAM
Processor Speed:96 MHz
Operating Temperature Range:-10°C to 55°C
Input Voltage:24V DC
Output Current:5A
Dimensions:170mm x 100mm x 25mm