GE IS220PSVOH1A Servo Control Module – Precise Motion Management
In stock
Operating Voltage:220 VAC
Output Frequency:50 kHz
Control Accuracy:±0.01%
Power Handling Capacity:5 kW
Communication Interface:RS-485
Protection Rating:IP20
Dimensions:230 mm x 140 mm x 90 mm