Kollmorgen 64WKS-M240/50-RLG Servo Drive
In stock
Operating Voltage:220 V
Output Frequency:40 kHz
Peak Output Power:50 W
Amplifier Type:Digital
Communication Protocol:MODBUS
Environmental Conditions:IP20 Enclosure, 0°C to +50°C Operating Temperature