Schneider AS-P120-000 Power Supply Module for Industrial Control Systems
In stock
Input Voltage Range:85-264 Vac
Output Voltage Range:12VDC ±1%
Power Output:100W
Operating Temperature:-20°C to +70°C
Protection Class:IP20
Dimensions (WxHxD):120mm x 27mm x 84mm