Siemens 6FX8002-2CJ10-1AD0: Industrial Control Module, High Precision, Reliable Performance
In stock
Power Supply Voltage:24 VDC
Operating Temperature Range:-25°C to 60°C
Communication Interface:Profinet
Current Consumption:Less than 10 mA
Dimensions:86mm x 94mm x 31.5mm