Telefrank TZP80-2405/S AC-DC Power Supply: High-Efficiency & Reliable Power Solution
In stock
Power Source:AC-DC
Output Voltage Range:80V to 240V
Output Current:0.5A
Efficiency Rating:≥ 92%
Input Frequency:47Hz to 63Hz
Operating Temperature:-20°C to +50°C
Protection Class:IP20
Dimensions (WxDxH):94mm x 47mm x 58mm